1979 yılında Becikoğlu Şirketler Grubunda başlayan tecrübemizle 1994 yılında Erdoğan TÜRKMEN önderliğinde kurulan TÜRKMEN ULUSLAR ARASI NAK.TUR ve TIC.LTD.STI ; ithalat ve ihracat konusunda Karayolu taşımacılığı, yanında Hava,Deniz ve Demir yolu taşımacılığında Parsiyel Yükler dahil olmak üzere nakliye organizasyonlarını en kaliteli ve hızlı servis anlayışının yanında en ekonomik hizmeti beraber değerli müşterilerimize sunmanın onurunu taşımaktadır.

TÜRKMEN ULUS.NAK.TURZ. ve TIC.LTD.STI. olarak Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri , Rusya,Türk Cumhuriyetleri, ve diğer Asya Ülkelerine yapılan ihracat ve bu ülkelerden yapılan ithalat taşımalarda müşterilerimize çeşitli taşıma seçenekleri sunup,müşterinin isteği dogrultusunda en ekonomik sekilde organizasyonlar yapilmaktadir. Umarım yapacağınız yüklemelerde sizinle birlikte fikir alışverişindee bulunup,yüklemelerinizi beraber yapabilmekten mutluluk duyarım.Her konuda,her ülkeye kara,deniz ve hava yolu üzerinden çalışmakta olup,sizlere lojistik destek saglamaktan mutluluk duyarız. Yıllarin verdiği tecrübeyle tüm kıtalara en doğru ulaşım şekilleriyle yükünüzü ulaştırıyoruz.

Türkmen Nakliyat olarak, konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistiği, yurtdışı dağıtım hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz. Lojistik alanında çalışmalarını sürdüren şirketimizin, Uluslararasi Nakliye Hizmetleri başta olmak üzere, depolama, parsiyel taşımacılık hizmetleri de bulunmaktadır.